Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Morąg Kolonia Warszawska

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

235 000 zł6 019 m² 39,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka usługowo-przemysłowa - ul. Przemysłowa, morąg, woj. warmińsko-mazurskie Lokalizacja Oferujemy działkę o powierzchni 6019 m , położoną w Morągu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł4 800 m² 124,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 4800 m , wydane warunki zabudowy, 100 m od jeziora, szałstry, cisza, natura, przestrzeń Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę gruntu (nr 100/3, obręb 0017 Szałstry).

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł877,01 m² 3 192,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 220 m²

Oferta sprzedaży funkcjonującej od 30 lat i obecnie działalności gospodarczej Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wraz z warsztatami ze stałą bazą klientów. Kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł230,55 m² 2 125,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:282 m²

Oferta Na sprzedaż lokal usługowo-mieszkalny o powierzchni 230,55 m , stanowiący doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego miejsca pod działalność usługową z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

500 000 zł1 237 m² 404,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 174 m²

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 2 174 m 2. Na ogrodzonym terenie znajduje się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 1061,81 m 2 , oraz dwa budynki pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł64,82 m² 6 155,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 64,82 m , położone w Morągu przy ul. Kujawskiej. Lokal znajduje się na IV piętrze w budynku z wielkiej płyty, a dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

2 100 000 zł133 m² 15 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 099 m²

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy dom wolnostojący położony w malowniczym i spokojnym otoczeniu, nieopodal Morąga nad jeziorem Narie. Nieruchomość została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

69 900 zł998 m² 70,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na terenie miasta, w krajobrazie Warmii i Mazur, gdzie natura łączy się z historią. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym spacerze dostępność oraz.

Szczegóły ogłoszenia